hydraulika kawasaki, remonty pomp hydraulicznych, pompa KPM Kawasaki, silnik hydrauliczny Kawasaki, pompy K3V, pompy Kayaba KYB, pompy Nachi, pompy Terex

Remonty pomp hydraulicznych

 

Nasz profesjonalny Serwis Hydrauliki Siłowej zajmujący się głównie naprawami wszystkich typów pomp i silników hydraulicznych oraz kompleksową diagnostyką maszyn i urządzeń o napędzie hydraulicznym mieści się w Radwanicach koło Wrocławia.

 

Oprócz napraw przeprowadzanych w naszym warsztacie bardzo często wyjeżdżamy do klientów w całym kraju i poza jego granice, gdzie zdobyliśmy już odpowiednią renomę.

 

Nasi pracownicy legitymują się wieloletnim stażem pracy w wiodących zakładach z dziedziny hydrauliki siłowej. Nasze własne doświadczenie pozwala nam rzetelnie świadczyć usługi dla firm budowlanych, drogowych, przemysłowych oraz wielu innych.

 

Nasza działalność w dużej mierze opiera się też na remontach serwisowanych przez nas od lat maszyn i urządzeń naszych stałych klientów ale poza remontami siłowników, do których wykorzystujemy gotowe pręty i rury, regenerujemy także rozdzielacze hydrauliczne, zawory, orbitrole, pompy i silniki różnej konstrukcji.

 

Nasza wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem i fachowe wykształcenie w dziedzinie hydrauliki pomaga nam realizować naprawy pomp i silników wielotłoczkowych, zębatych, łopatkowych a także hydrostatycznych zespołów jazdy stosowanych między innymi w koparkach i ładowarkach: Atlas, Zeppelin, CAT, Liebherr, O&K, Macalac, Hanomag, Komatsu, Hitachi, Daewoo, Doosan, Hyundai, Furukawa, Kramer, Eder, JCB, Case, Fuchs, Menck, Nobas i wielu innych.

 

Wieloletnia praktyka w serwisie maszyn hydraulicznych pozwala nam niemal bezbłędnie wykryć usterkę w instalacji. Doświadczenie i wiedzę techniczną uzupełniamy jednak stosując nowoczesne przyrządy pomiarowe. Elektroniczny odczyt z czujników ciśnienia i przepływomierzy pozwala precyzyjnie określić stan elementów napędu hydraulicznego oraz elementów wykonawczych.

 

Usługi nasze wykonujemy również u klienta. Pozwala to uniknąć kłopotliwego transportu dużych maszyn. Na remontowane elementy udzielamy gwarancji. Współpracujemy z firmami z całej Polski. Mieliśmy okazję naprawiać koparki pracujące przy pogłębianiu kanału portowego w Świnoujściu oraz maszyny drogowe na Podhalu, a także kombajny zbożowe w lubelskim, czy dźwigi leśne na zachodnich granicach kraju oraz wiele innych maszyn i urządzeń w kraju i za granicą.

 

W naszej ofercie produkcyjnej proponujemy Państwu siłowniki hydrauliczne wykonane w/g potrzeb i życzeń klienta. Dysponujemy gotowymi prętami chromowanymi, także hartowanymi, w typoszeregu średnic stosowanych w konstrukcji maszyn oraz rurami dogniatanymi lub honowanymi. Posiadamy także szeroki wybór uszczelnień technicznych od pierścieni wargowych o różnych profilach do tłokowych-kompaktowych. Pozwala nam to na szybkie wykonanie siłowników w długościach dowolnych do 6 mb. Ponadto wykonujemy również zasilacze hydrauliczne. Zasilacze nasze wykonane są na podzespołach znanych światowych producentów m.in.: HYDAC, KRT, Sauer-Danfoss, Bosch, Parker.

 

Urządzenia naszego projektu i wykonania pracują m.in. w fabrykach Volvo-Poland (kilka obrotnic do montażu ścian i dachów autobusów), AD-Tranz-Pafawag (prasy do przeprężania ram wózków lokomotyw), Kigema (napędy wirówek do odlewania metali kolorowych), Kamitech (zasilacze zgrzewarek rur i płyt z tworzyw sztucznych) oraz wiele innych stosowanych w wielu różnorodnych gałęziach przemysłu.

Uwaga:
Wszelkie zastrzeżone nazwy, znaki towarowe, logo, nazwy produktów oraz oznaczenia usług (nazywane łącznie „znakami towarowymi”) umieszczone w tym serwisie internetowym zostały wykorzystane jedynie w celach informacyjnych i stanowią wyłączną własność odpowiednich podmiotów.

Żadna z treści umieszczonych w tym serwisie internetowym nie może być interpretowana jako nieuprawnione lub zamierzone używanie przez nas znaków towarowych ich właścicieli ani też sprawiać wrażenia, że jesteśmy posiadaczami identycznych znaków i praw, a wręcz przeciwnie, wzmianka o znakach towarowych służy tylko dla celów dystrybucji tych produktów.
Copryright © 2012 Bauma Group. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie znaki towarowe należą do ich właścicieli. Realizacja: www.control.net.pl